top of page

ליווי הריון ולידה

מזל טוב אתם בהריון!

עכשיו מתחילות השאלות, החששות, ההתלבטויות... אז אתם לא לבד! בהורות מהבטן נלווה אתכם לאורך כל שלבי ההיריון עד הלידה, נסייע ונלווה בבדיקות, נמליץ על תזונה וטיפולים אלטרנטיביים, נגבש תכנית לידה, נכין את הבית לקראת בוא התינוק ונצא יחד לקניות, נלווה לחדר לידה ונסביר לכם את כל זכויותיכם, ביד מכוונת, אוזן קשבת  והנחייה מקצועית הזמינה לכם בכל ערוצי התקשורת לאורך כל הדרך.

המסע הקסום לרגע המיוחל מתחיל כאן, בליווי אישי לאורך כל הדרך.

ליווי במהלך ההריון והכנה ללידה

מזל טוב! יש שני פסים! אנחנו נרגשים, מאושרים ו.... מה עכשיו? מאיפה מתחילים?

הריון ולידה הוא תהליך טבעי ונורמאלי, וחוויות ההיריון מורכבות מאספקטים ושינויים פיזיים, רגשיים, מנטאליים, פסיכולוגים ורוחניים של האישה וסביבתה כמכלול.

בהריון יש לאישה ידע אינטואיטיבי על עצמה ועל התינוק/ת שלה. יש לה יכולת מולדת להזין את ההיריון וללדת את התינוק/ת בדרכה שלה בכל דרך שתהיה. תקופת ההיריון היא אכן מופלאה וייחודית. עם זאת- היא טומנת בתוכה גם הצפה של ידע, דרישה בלתי פוסקת של קבלת החלטות מושכלות, המון התארגנויות, בדיקות ורכישות. השינויים הפסיולוגים והרגשיים עלולים להוביל תשישות, למתחים רבים ותחושת חוסר אונים.

לכן, ליווי הריון פרטני במציאות החיים המואצת שלנו, מאפשר לכם לקחת פסק זמן מהמרוץ, להתחבר לתהליכים הטבעיים והבריאים של ההיריון ולהתרכז רק בו- אני כבר אדאג לשאר. הורות מהבטן מזמינה אתכם לבחור את השרות והליווי לו אתם נזקקים כעת בזמן ההיריון, מתלבטים מה מתאים לכם? דברו איתי וביחד נתאים את סל השירותים הטוב ביותר עבורכם.

למי מתאים השרות ואיך יוצאים לדרך?

אם אתם זוגות בהריון, אימהות חד הוריות, זוגות חד מיניים, לפני הורות חדשה או בדרך להורות שנייה, שמעוניינים לחוות תהליך מתקן ונכון-  השרות הזה בדיוק בשבילכם. 

השירות מתאים מאוד גם במקרים של היעדר מעגל תמיכה משפחתי, במקרים של קושי ביכולות ארגון, ומתאים גם כאשר יש צורך למענה מהיר ומקצועי לקשיים ודילמות בזמן אמיתי.

אני שם איתכם מהרגע הראשון- אסייע לכם בליווי פרטני בתיאום וקביעת כל תכנית הבדיקות הנדרשות, אעקוב אחריהן ואסביר לכם את משמעותן, אלווה לרופא ולבדיקות במידת הצורך, אסייע בתכנון חדר הילד במידת הצורך, וגיבוש סל הקניות לקראת הלידה.

יחד נגבש תכנית לידה סדורה ונתכונן אליה בהדרכת פרטית המותאמת במיוחד לכם לקראת לידה, כאשר הליווי שלי קשוב וזמין לכם בכל עת להתייעצות, שיתוף והכוונה.

אתם לא לבד בתהליך ההסתגלות לקראת הפיכה לה. אני כאן אתכם ועבורכם.

מה הכוונה?

כשאת בהריון את צריכה גם ללכת לבדיקות, גם לקבוע תורים, גם ללכת למעסה או מטפלת במגע, גם לקורס הכנה לקראת לידה, לחפש מענה לבעיות דחופות, או אפילו מענה מקצועי לבעיות שאינן דחופות, לספר את הסיפור שלך כל פעם מחדש למי שאינו מכיר אותך ולפעמים גם לא ממש מקשיב, לטפל בעצמך, לטפל בילדים נוספים אם יש, ועוד ועוד ועוד... כל כך מתיש! 

כהורים לעתיד, אתם מרגישים שחסרה לכם אינפורמציה ויד מכוונת, אז אתם  בוחרים להירשם לכל מיני קבוצות בפייסבוק, ולפנות לכל מיני קרובי משפחה וחברים, ומציפים עצמכם בהמון מידע. זה השלב שהרוב כבר נבהלים, ולא מבינים מה נכון להם, ולמרות שכולם סביבכם מספרים ומייעצים- בעצם זה מרגיש לעתים ממש לבד.

לכן, אני מזמינה אתכם ליהנות מפינוק מיוחד- הריון בליווי אישי. תנו לי לקחת את המושכות ולהוביל אתכם דרך שבילי ההרפתקה החדשה. ואתם, תהנו מהנוף ותהנו מהדרך. תהנו מהעובדה שיש אדם אחד שיעזור לכם לרכז את כל הידע, המידע, ילווה אתכם, ידריך אתכם, יתזכר אתכם ויהווה אוזן קשבת לאורך כל הדרך.

כל זאת אעשה במקצועיות, הכלה, אמפתיה ובגישת ההורות האינטואיטיבית בסביבתכם הטבעית.

השירותים שלי במסגרת ליווי הריון ולידה:
ON THE  SOFA
ON THE SOFA

אוזן קשבת לתמיכה וליווי בכל אתגרי ההריון • התמודדות עם קשיים בהריון -רגשיים/פיסים • חשש מהלידה וההורות שבדרך • זוגיות בהריון • דיכאון חרדות ואשמה • התמודדות עם הריון לא מתוכנן והריון בסיכון • התמודדות עם שינויים • הכנה רגשית ללידה • לידה שקטה והפלות • תופעות לוואי- איך מתמודדים עם זה

press to zoom
הכנת תכנית לידה
הכנת תכנית לידה

ביות מלא או אפס הפרדה? מה ההבדל? לידה פעילה או אפידורל? לקלח את התינוק? לעמעם את האורות שהוא יוצא? להשהות חיתוך חבל הטבור? אמנם לתכנן לידה זה בלתי אפשרי אבל ניתן להתכוונן, להבין מה אנחנו מעוניינים ואיך לבקש. אעזור לכם לבנות תוכנית לידה מותאמת ואישית ליולדת ולסובבים אותה. את התוכנית נוכל להראות בבית החולים, היא יעילה גם למלווים להבין מה רצונותיכם ובכך לפנות את היולדת שתוכל להתרכז אך ורק בתהליך.

press to zoom
ON THE ROAD TEST
ON THE ROAD TEST

מעקב, הכנה תיאום וליווי לבדיקות- אתם לא לבד! לאחר שקבעתם תורים, אוכל להתלוות אתכם לבדיקות. אכין אתכם מראש למטרת הבדיקה ומהלכה. אספק תמיכה רגשית, ואהיה שם בשבילכם.

press to zoom
TEST CHECK UP
TEST CHECK UP

עזרה בסידור וארגון הלו"ז לבדיקות, תזכור והזמנת תורים, המלצות לרופאים דרך הקופה או פרטי. הסבר על תוצאות בדיקה, קבלת קלסר הריון מסודר ללידה. כולל גיבוי כל הניירת בענן

press to zoom
SHOP CHECK LIST
SHOP CHECK LIST

הכנת רשימת קניות-צרכנות נבונה, איזו עגלה הכי טובה לי? שידת החתלה לקנות יד שניה? כמה בגדים צריכים? מאיפה להשיג משאבה? באמת צריך סטיריליזטור? אני רוצה מנשא אבל זה מאוד יקר...המון הכנות, המון הוצאות. תרשו לי לעזור לכם לעשות פה סדר, רשימה מסודרת, יעילה, בואו ננצל משאבים, נבין מה לבקש מתנות מה לקנות חדש ומה אפשר יד שניה... בסופו של דבר תקבלו רשימה מסודרת מודפסת ואפילו אוסיף רשימה לחדר לידה ולאשפוז.

press to zoom
קורס הדרכה ללידה פרטי
קורס הדרכה ללידה פרטי

מיועד לזוגות או יחידניים שמעוניינים בהדרכה באווירה אינטימית ואישית. ההכנה ללידה היא לא רק להבין את האנטומיה של הגוף ושל הלידה, זה לא רק נשימות ותנועות, היא גם ההבנה מה היכולות שלנו, מה האפשרויות והרצונות שלנו, ומה היא טובת התינוק. יש לך חופש הבחירה ללדת בצורה בה את מעוניינת, ויש לתינוק שלך גם זכויות. אני פה לסייע לך להבין ולכוון. אחבר אותך לאינטואיציות שלך, לכוחות שלך להבנה כיצד הטבע תכנן לידות ולמה לצפות.

press to zoom
WELCOME  HOME
WELCOME HOME

הכנת הבית לבוא התינוק- מתקשים להתארגן ולארגן סביבה לתינוק? תוהים מה חשוב ועל מה לוותר? בשתי פגישות תקבלו טיפים והכוונה לארגון יעיל אסטטי ובטיחותי לבית וכיצד לארגנו, לסדרו ולעצבו לקראת הרך הנולד.

press to zoom
קורס החייאת תינוקות ובטיחות
קורס החייאת תינוקות ובטיחות

קורס החייאת תינוקות ובטיחות חובה לכל הורה כבר בזמן ההריון, מאחר והכנה נכונה שלנו ושל הבית יכולה למנוע אסונות, ולסייע לנו לתפקד בזמן חירום. בהנחיית פרמדיקית בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום.

press to zoom
THE NEW US
THE NEW US

הצטרפות אח חדש- הדרכה להצטרפות של תינוק חדש למשפחה כולל הכנה מוקדמת מותאמת למערכת המשפחתית הקיימת במהלך ההריון- על מנת ליצור גישור בין האחים שיובילו לקרבה, היקשרות טובה וצמצום קונפליקטים

press to zoom
YES YOU CAN
YES YOU CAN

תזונה בהריון-בא לי סושי! הדרכה והכוונה של מה מומלץ לאכול בתקופת ההיריון, וממה להימנע, מהכוללת תזונה בריאה להריון, איזה תוספי תזונה מומלצים ואיך נתמודד עם צרבות..

press to zoom
ליווי ללידה
ליווי ללידה

בעברנו נשים עזרו לנשים ללדת. כאשר הלידות עברו מהבית לבית החולים החל מרכיב חיוני זה להיעלם. הכנסתם של האבות לחדר הלידה אומנם קרבה את הזוג לקראת הלידה אבל תרמה לצמצום הטיפול הרגשי והאישי של האחות והמיילדת והותירה את האבות כתומכים עיקריים- ציפייה שלעיתים קשה להם לעמוד בה (ולא באשמתם). הכנסת בת לוויה למהלך הלידה יכולה להוריד את הלחץ מבן הזוג ולאפשר לו לתמוך בדרכו ולפי יכולותיו. שירות זה גם מתאים לאימהות יחידניות ללא מסגרת תמיכתית. להורות מהבטן ישנה האפשרות גם להציע לכם שירות של דולה: תומכת לידה

press to zoom
TELE CARE
TELE CARE

זמינות טלפונית לשאלות והתייעצויות, אני פה בשבילכם לכל דבר ועניין. גם שצצה שאלה, או חרדה, או סתם התלבטות. או שקשה ועצוב- יש לכם עם מי לשתף ולהתייעץ

press to zoom
מיצוי זכויות
מיצוי זכויות

נתקלתם בבעיה במיצוי הזכויות? ישנם שאלות מה הן זכויות היולדת לאחר חופשת הלידה? אני פה עם המידע והכוחות לפנות לגורמים הרלוונטים ולשחרר אתכם לגדל את העולל החדש בנחת. ואם יהיה צורך נעזר בעורך דין.

press to zoom
מאיה סופר הורות מהבטן
bottom of page