top of page

ליווי הריון ולידה

מזל טוב אתם בהריון!

עכשיו מתחילות השאלות, החששות, ההתלבטויות... אז אתם לא לבד! בהורות מהבטן נלווה אתכם לאורך כל שלבי ההיריון עד הלידה, נסייע ונלווה בבדיקות, נמליץ על תזונה וטיפולים אלטרנטיביים, נגבש תכנית לידה, נכין את הבית לקראת בוא התינוק ונצא יחד לקניות, נלווה לחדר לידה ונסביר לכם את כל זכויותיכם, ביד מכוונת, אוזן קשבת  והנחייה מקצועית הזמינה לכם בכל ערוצי התקשורת לאורך כל הדרך.

המסע הקסום לרגע המיוחל מתחיל כאן, בליווי אישי לאורך כל הדרך.

ליווי במהלך ההריון והכנה ללידה

מזל טוב! יש שני פסים! אנחנו נרגשים, מאושרים ו.... מה עכשיו? מאיפה מתחילים?

הריון ולידה הוא תהליך טבעי ונורמאלי, וחוויות ההיריון מורכבות מאספקטים ושינויים פיזיים, רגשיים, מנטאליים, פסיכולוגים ורוחניים של האישה וסביבתה כמכלול.

בהריון יש לאישה ידע אינטואיטיבי על עצמה ועל התינוק/ת שלה. יש לה יכולת מולדת להזין את ההיריון וללדת את התינוק/ת בדרכה שלה בכל דרך שתהיה. תקופת ההיריון היא אכן מופלאה וייחודית. עם זאת- היא טומנת בתוכה גם הצפה של ידע, דרישה בלתי פוסקת של קבלת החלטות מושכלות, המון התארגנויות, בדיקות ורכישות. השינויים הפסיולוגים והרגשיים עלולים להוביל תשישות, למתחים רבים ותחושת חוסר אונים.

לכן, ליווי הריון פרטני במציאות החיים המואצת שלנו, מאפשר לכם לקחת פסק זמן מהמרוץ, להתחבר לתהליכים הטבעיים והבריאים של ההיריון ולהתרכז רק בו- אני כבר אדאג לשאר. הורות מהבטן מזמינה אתכם לבחור את השרות והליווי לו אתם נזקקים כעת בזמן ההיריון, מתלבטים מה מתאים לכם? דברו איתי וביחד נתאים את סל השירותים הטוב ביותר עבורכם.

למי מתאים השרות ואיך יוצאים לדרך?

אם אתם זוגות בהריון, אימהות חד הוריות, זוגות חד מיניים, לפני הורות חדשה או בדרך להורות שנייה, שמעוניינים לחוות תהליך מתקן ונכון-  השרות הזה בדיוק בשבילכם. 

השירות מתאים מאוד גם במקרים של היעדר מעגל תמיכה משפחתי, במקרים של קושי ביכולות ארגון, ומתאים גם כאשר יש צורך למענה מהיר ומקצועי לקשיים ודילמות בזמן אמיתי.

אני שם איתכם מהרגע הראשון- אסייע לכם בליווי פרטני בתיאום וקביעת כל תכנית הבדיקות הנדרשות, אעקוב אחריהן ואסביר לכם את משמעותן, אלווה לרופא ולבדיקות במידת הצורך, אסייע בתכנון חדר הילד במידת הצורך, וגיבוש סל הקניות לקראת הלידה.

יחד נגבש תכנית לידה סדורה ונתכונן אליה בהדרכת פרטית המותאמת במיוחד לכם לקראת לידה, כאשר הליווי שלי קשוב וזמין לכם בכל עת להתייעצות, שיתוף והכוונה.

אתם לא לבד בתהליך ההסתגלות לקראת הפיכה לה. אני כאן אתכם ועבורכם.

מה הכוונה?

כשאת בהריון את צריכה גם ללכת לבדיקות, גם לקבוע תורים, גם ללכת למעסה או מטפלת במגע, גם לקורס הכנה לקראת לידה, לחפש מענה לבעיות דחופות, או אפילו מענה מקצועי לבעיות שאינן דחופות, לספר את הסיפור שלך כל פעם מחדש למי שאינו מכיר אותך ולפעמים גם לא ממש מקשיב, לטפל בעצמך, לטפל בילדים נוספים אם יש, ועוד ועוד ועוד... כל כך מתיש! 

כהורים לעתיד, אתם מרגישים שחסרה לכם אינפורמציה ויד מכוונת, אז אתם  בוחרים להירשם לכל מיני קבוצות בפייסבוק, ולפנות לכל מיני קרובי משפחה וחברים, ומציפים עצמכם בהמון מידע. זה השלב שהרוב כבר נבהלים, ולא מבינים מה נכון להם, ולמרות שכולם סביבכם מספרים ומייעצים- בעצם זה מרגיש לעתים ממש לבד.

לכן, אני מזמינה אתכם ליהנות מפינוק מיוחד- הריון בליווי אישי. תנו לי לקחת את המושכות ולהוביל אתכם דרך שבילי ההרפתקה החדשה. ואתם, תהנו מהנוף ותהנו מהדרך. תהנו מהעובדה שיש אדם אחד שיעזור לכם לרכז את כל הידע, המידע, ילווה אתכם, ידריך אתכם, יתזכר אתכם ויהווה אוזן קשבת לאורך כל הדרך.

כל זאת אעשה במקצועיות, הכלה, אמפתיה ובגישת ההורות האינטואיטיבית בסביבתכם הטבעית.

השירותים שלי במסגרת ליווי הריון ולידה:
מאיה סופר הורות מהבטן
bottom of page